„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Operacja pn. „Stworzenie przedsiębiorstwa i marki ORTIZE Małgorzata Gryla”
mająca na celu stworzenie przedsiębiorstwa i marki ORTIZE poprzez zakup środków trwałych niezbędnej do produkcji, sprzedaży kulek
zapachowych i nadruku etykiet w terminie do złożenia wniosku o płatność ostateczną współfinasowana jest ze środków Unii Europejskiej
w ramach poddziałania 19.2. Wsparcia na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: powstanie firmy — świadczącej usługi sprzedaży i produkcji kulek zapachowych oraz nadruku etykiet.

Środki na realizację operacji pozyskano za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „Perła Jury”.
Przewidywane wyniki operacji: powstanie przedsiębiorstwa i marki ORTIZE oraz zakup środków trwałych.

www.ortize.pl    |    telefon: +48 517 607 458; 880 331 120  |    email: sklep@ortize.pl

Jesteś tutaj: BLOG Kulki mentolowe, kapsułki mentolowe

Kulki mentolowe, kapsułki mentolowe

Paliłem od kilku lat papierosy smakowe, a dokładnie papierosy mentolowe lub też papierosy kliki.

Smak mentolowy w popierosie bym moim ulubionym. Jednak regulacje Unii Europejskiej sprawiły, że papierosy smakowe zostały wycofane bodajrze od 1 czerwca roku 2020.

Czy to dobrze, czy nie nie mnie oceniać... Jednak sam musiałem z bólem serca przestawić się na palenie "normalnych papierosów". Pojawiły się na chwilę wkładki zapachowe i przyznam, że bardzo mnie to ucieszyło. Ale, jak szybko się pojawiły tak i szybko znikły. Po dłuższym okresie znowu się pojawiły wspomniane wkładki mentolowe, zresztą nawet pojawiły się również inne smaki wkładek obok wkładek mentolowych.

Stosowałem je, ale nie do końca mnie zachwyciły. Jak za długo trzymałem je w pudełku zaczynał być problem z intensywnością zapachu. Co więcej okazało się, że wkładki mentolowe, czy jak kto woli wkładki smakowe sa różne w zależności od producenta i tak naprawdę nie spełniaja do końca swojej roli.

Moi znajomi, ktorzy równiez wczesniej palili papierosy mentholowe mówili, że wkładki zapachowe o smaku mentolowym to nie jest to i chętnie wrócili by do tego co było, a najlepiej do papierosów klików.

Zacząłem szukać i znalazłem markę ORTIZE, która w swojej ofercie ma miedzy innymi kulki mentolowe lub, jak któś woli kapsułki mentolowe. Wystarczy taką kulkę mentolową zaaplikować do papierosa, a powiem szczerze, że jest to bardzo proste ponieważ w opakowaniu znajduje się specjalne pudełko plastikowe wraz z aplikatorem ("wykałaczką"). Robisz sobie dziurkę w filtrze, przykładasz kulkę a nstępnie wprowadzasz do środka, drugą stroną aplikatora. i masz już w środku filtra.

I teraz od Ciebie zależy kiedy klikniesz. Słychac ten charakterystyczny głos KLIK, CLIK i naturalny aromat mentolowy wypełnia filtr i mam takiego papierosa mentelowego, jak dawniej.

ORTIZE Twoje kulki mentolowe sa rewelacyjne! Pomyślałem zatem by zacząć je sprzedawać. Kulki mentolowe to bardzo dobra jakość i wreszcie mam takiego papierosa mentolowego, jak wcześniej paliłem.

Zatem jesli palisz proponuje zakup kulek mentolowych marki ORTIZE!! Robisz klik i masz papierosy mentolowe!

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl