„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Operacja pn. „Stworzenie przedsiębiorstwa i marki ORTIZE Małgorzata Gryla”
mająca na celu stworzenie przedsiębiorstwa i marki ORTIZE poprzez zakup środków trwałych niezbędnej do produkcji, sprzedaży kulek
zapachowych i nadruku etykiet w terminie do złożenia wniosku o płatność ostateczną współfinasowana jest ze środków Unii Europejskiej
w ramach poddziałania 19.2. Wsparcia na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: powstanie firmy — świadczącej usługi sprzedaży i produkcji kulek zapachowych oraz nadruku etykiet.

Środki na realizację operacji pozyskano za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „Perła Jury”.
Przewidywane wyniki operacji: powstanie przedsiębiorstwa i marki ORTIZE oraz zakup środków trwałych.

www.ortize.pl    |    telefon: +48 517 607 458; 880 331 120  |    email: sklep@ortize.pl

Jesteś tutaj: BLOG Silica Gel - Żel Krzemionkowy. Co to jest?

Silica Gel - Żel Krzemionkowy. Co to jest?

Silica gel to jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych środków do absorbowania wilgoci. Jest to niewielkie granulki wykonane ze specjalnej odmiany krzemionki, które mają bardzo dużą powierzchnię czynną. Dzięki temu są w stanie wchłonąć duże ilości wilgoci z otoczenia.

Właściwości absorpcji wilgoci (nawet do 35%) sprawiają, że silica gel jest wykorzystywany w wielu dziedzinach, takich jak przemysł elektroniczny, farmaceutyczny, spożywczy, odzieżowy, transportowy i wiele innych. Chroni produkty przed szkodliwym wpływem wilgoci, zapobiega korozji, utracie jakości i waloru estetycznego.

Silica gel jest również bezpieczny w użyciu, nie jest toksyczny i nie wywołuje szkodliwych reakcji. Może być stosowany zarówno w produktach spożywczych, jak i farmaceutycznych, ponieważ nie wchodzi w interakcję z substancjami chemicznymi.

Aby w pełni wykorzystać zalety silica gel, warto zainstalować go w odpowiednich opakowaniach, takich jak saszetki. Dzięki temu wilgoć zostanie skutecznie wchłonięta, a produkty będą chronione przed zepsuciem.

Silica gel jest również przydatny w codziennym użytku. Może być stosowany do utrzymania świeżości i suchości w szafkach, szufladach, walizkach, skrzynkach z narzędziami oraz w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, takich jak piwnice czy łazienki.

Jeśli szukasz skutecznego sposobu na ochronę swoich produktów przed wilgocią, silica gel to idealne rozwiązanie. Dzięki jego właściwościom absorpcyjnym i bezpiecznemu stosowaniu, zyskał on popularność na całym świecie. Dlatego warto zainwestować w silica gel, aby zapewnić długotrwałą i skuteczną ochronę swoich wartościowych przedmiotów.

Nie zawierają szkodliwych związków chemicznych.

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl