„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Operacja pn. „Stworzenie przedsiębiorstwa i marki ORTIZE Małgorzata Gryla”
mająca na celu stworzenie przedsiębiorstwa i marki ORTIZE poprzez zakup środków trwałych niezbędnej do produkcji, sprzedaży kulek
zapachowych i nadruku etykiet w terminie do złożenia wniosku o płatność ostateczną współfinasowana jest ze środków Unii Europejskiej
w ramach poddziałania 19.2. Wsparcia na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: powstanie firmy — świadczącej usługi sprzedaży i produkcji kulek zapachowych oraz nadruku etykiet.

Środki na realizację operacji pozyskano za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „Perła Jury”.
Przewidywane wyniki operacji: powstanie przedsiębiorstwa i marki ORTIZE oraz zakup środków trwałych.

www.ortize.pl    |    telefon: +48 517 607 458; 880 331 120  |    email: sklep@ortize.pl

Jesteś tutaj: BLOG Jakie zastosowanie ma silica gel?

Jakie zastosowanie ma silica gel?

Zastosowanie pochłaniacza wilgoci w postaci saszetek silica gel (żel krzemionkowy) jest bardzo szerokie.

W życiu codziennym wykorzystamy do zabezpieczenia: produktów spożywczych (np. kawa, herbata, ryż), przypraw, ziarna zbóż, suchej karmy dla psa lub kota, kosmetyki, suplementy diety, ochrona przed wilgocią dla aparatów fotograficznych, chroni obuwie, ubrania, elektronika w tym smartfony, książki, wyroby skórzane i wiele, wiele innych.

Często saszetki są wykorzystywane do obuwia po treningu pochłaniając wilgoć (pot) z obuwia, a tym samym w znacznym stopniu ograniczają powstawanie przykrych zapachów.

Saszetki silica żel są szeroko stosowane m.in. w branżach: spożywczej, medycznej, farmaceutycznej, tekstylnej, elektrycznej i elektronicznej, galanterii skórzanej i wielu innych, tam gdzie trzeba chronić produkt przed wilgocią.

Doskonale sprawdzi się także w transporcie. Saszetki włożone do kartonów, pudeł, worków itp., zabezpieczą przed wilgocią produkt podczas transportu.

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl